META reklama

"Víte, že dosah vašich příspěvku na Facebooku je nižší než 2% ? Reklama Vám pomůže dosah výrazně zvýšit. Proto ji potřebujete... i pokud vás nebaví."

jak bude vypadat naše spolupráce

Konzultace

Udělejme si jasno.
Nejdříve ze všeho se společně pobavíme o tom, co vše na sociálních sítích děláte, jaké máte zkušenosti s nastavením Meta reklamy a co od ni očekáváte. Podíváme se na komunikační i grafický styl vašich sociálních sítí, který musí být jednotný, aby vaši sledující chápali, kdo jste, co děláte a jak jim můžete pomoci. 

Nastavení

Technická nastavení Mety (FB, IG) dokáží způsobit pěkné zmatky. Dobře cílená Meta reklama se totiž neobejde bez nástrojů jako je Business Suite, účet pro reklamu, Meta pixel... nevíte, o čem mluvím? Nevadí, vy nemusíte. Vše nastavíme spolu.

Cíle reklamy, publikum

Potřebujete být vidět na sítích, potřebujete přilákat zákazníky na web nebo do kamenného obchodu, sháníte zaměstnance,... ? Cíle komunikace na sociálních sítích mohou být různé a je potřeba si je dopředu definovat. Stejně tak je nutné nastavit si publika, ke kterým má váš obsah doputovat.

Kreativa

Bez kvalitního obsahu to zkrátka nejde.
V dnešní vizuální době je důležité příspěvkem zaujmout, vyniknout mezi ostatními a jasně předat informaci. Nejen fotky, ale i text vám pomohou oslovit ty správné lidi. Kreativa musí být v souladu s vašimi produkty i komunikačním stylem, ale také ve formě, která se správně zobrazí ve všech umístěních. Příspěvky, videa, letáky, pořízení fotek - se vším si poradíme.

Spuštění kampaně

Jak dlouho by reklama měla běžet, kam ji umístit, na jaké publikum je relevantní cílit, kolik do reklamy investovat, jaký má být její výsledek a kolik kreativy je třeba připravit? Kampaně obnáší plánování, tvorbu strategie i hodnocení průběhu a její případné upravení.

Vyhodnocení kampaně

Čísla, čísla a zase čísla....
Díky pravidelnému měření a vyhodnocování dat z kampaní získáme optimální výsledky. Dozvíte se např. koho vaše reklama zaujala, kolik lidí přišlo na váš web z Facebooku a mnoho dalšího. Díky těm správným informacím můžeme tvořit efektivní kampaně.

BALÍČKY SLUŽEB

ROZJEĎ TO / NASTAVENÍ

2 500 Kč

MĚSÍČNÍ SPRÁVA BASIC

5 500 Kč

MĚSÍČNÍ SPRÁVA ADVANCED

CENA DOHODOU

POTŘEBUJETE S NĚČÍM PORADIT?