tvorba webu

"Řekněte, kdo jste a co děláte prostřednictvím vyladěného webu, který zvládnete upravovat sami."

jak bude vypadat naše spolupráce?

Konzultace

Udělejme si jasno.
Nejdříve ze všeho se společně pobavíme o tom, co od svého webu potřebujete. Každý web totiž plní jiné cíle a jen ty správné informace umožňuji navrhnout úspěšný web, se kterým budete spokojeni. Vaši zákazníci musí chápat, kdo jste, co děláte a jak jim můžete pomoci. Vy zase musíte vědět, jaké je vaše cílové publikum, co očekává, jak vypadá vaše konkurence a čeho chcete dosáhnout.

Webdesign

Zanechte dobrý první dojem.
Barvy, logo, písmo, ale i tón komunikace určují celkové vyznění vašeho webu. Podstata vaši značky musí být z webu "cítit". Společně se zamyslíme nad tím, jak by měl váš web na zákazníky působit. Správný design vám totiž pomůže oslovit ty správné zákazníky.

Wireframe

Přehledný a strukturovaný web je základ.
Nejen design, ale i strukturu webu je potřeba dobře promyslet. Wireframe vám pomůže získat představu o uspořádání prvků na jednotlivých stránkách a ujasnit si, co má kde na webu být a co je zbytečné. Pobavíme se také o tom, jak rozsáhlý web vlastně potřebujete a společně vybereme přesně takové uspořádání, které odpovídá cílům vašeho projektu.

Focení

Nebojte se ukázat tvář.
Ukažte sebe a své produkty v nejlepším světle. Dnešní doba je vizuální a fotky vám umožní navázat důvěrnější vztah se svými zákazníky. Proto vždy doporučujeme ukázat na webu tvář. Nechcete se fotit...? Nebojte, s naši fotografkou to zvládnete. Dokáže skvěle zachytit podstatu objektu a vtisknout ji do fotky dle potřeb vašeho podnikání.
Vy jste značka, nebojte se to ukázat.

Copywriting

Slova jsou mocná.
Dokáží předat informaci, ale dokáží i prodat. Připravíme pro vás všechny texty na web nebo jen ty, se kterými si nevíte rady. Pokud zákazník z webu nepochopí, co děláte, je něco špatně. Texty musí být jasné, úderné a čtivé, a to vše v souladu se SEO, ať vaši stránku Google najde. Slova musí souznít s designem vaši stránky, ale i s vaší osobností. Vše musí zkrátka ladit.
Povězte lidem, co děláte a povězte jim to dobře.

Technické nastavení

Dbáme na to, abys se web správně zobrazoval na každém zařízení - monitoru, tabletu i mobilu, byl tzv. responzivní. V dnešní mobilní době je to nutnost. Naše weby jsou nejen responzivní, ale i GDPR ready, SEO friendly, pravidelně aktualizované,.... Nemusíte se starat o technické nastavení webu, natož mu rozumět, vše uděláme a pohlídáme za vás.

Balíčky služeb

ONE PAGE

14 500 Kč

BUSINESS

24 000 Kč

POTŘEBUJETE S NĚČÍM PORADIT?